Vyhledat
  • KamelL

Originální ručně dělané Náušnice pro ženy

Aktualizace: 20. lis 2018

Ručně vyrobené šperky z přírodních materiálů, minerálních kamínků, polodrahokamů a kvalitních peříček jako novinka na našem e-shopu. Jsme za ně a za naší spolupráci s tvůrkyní Verunkou šťastné. Povíme Vám o tom něco víc..1) Proč nosíme jen jednu náušnici v jednom oušku Vzkaz přímo od Verunky: Náušnice, které tvořím, jsou pouze na jedno ouško. Vynikne tím jejich jedinečnost a sebevědomí ženy, která si dovolí být jiná. Která si dovolí být svobodná a dělat věci tak, jak cítí. Neřídí se tím, co očekává společnost , jen sama sebou. Přeji všem ženám, aby se citily výjimečně. 2) Jak to začalo :-)


Moje kamarádka měla na sobě nádhernou náušnici od Verunky. Logicky nedokážu vysvětlit, ale celý den jsem na tu náušnici myslela.. Vyzařovalo z ní tolik energie a lásky..A ty barvy, kamínky, pírka, propracovanost..ach..Byla jsem unešená a řikala jsem si, že takové náušnice bych nevyrobila ani za nic :-)) I přesto, že jsem chtěla zkusit tento styl náušnic vyrábět sama, líbí se mi to už delší dobu. Ale někdy je lepší spojit ruce dohromady než dělat věci napůl. S tím přišel nápad, že bychom mohly začít spolupracovat a obohatit náš e-shop těmito originálními šperky. Stejně tak, jak jsem si na první pohled zamilovala Verunky náušnice, uplně stejně stejně jsem si zamilovala Verunku a od té doby děkuji každý den za takového andělíčka na zemi, kterého jsem měla to štěstí potkat.

Vzkaz od tvůrkyně Verunky:

Naušničky jsem nazvala "Šperky podpory". Pojí se s mojí cestou ženskosti a lásky. Při tvoření předávám do šperků své srdce a jeho bezpodmínečnou lásku,která skrze něj proudí. Cítím, že moje poslání je podporovat ženy. I skrze tyto šperky. Když je nosím, tak vnímám lásku, svobodu, hravost a sílu ženy. To je to, co i já potřebuji. Je to dar pro mě i pro ostatní ženy, jsem za něj moc vděčná. Věřím že mají blahodárný účinek na tělo i duši. Přeji všem ženám aby se citily jako bohyně...

3) Nové balíčky "Každá žena je Bohyně" Hned měsíc po našem prvním setkání přicházely další nápady. Vznikl balíček "Každá žena je Bohyně. Vnímáme, že my ženy potřebujeme péči, něhu, lásku i skrze šperky a vše, co na sobě nebo při sobě nosíme. Tento balíček vzniknul pro nás tak přirozeně a s láskou, že věříme, že se radost bude dvojnásobit společně s dalšími ženami, které si balíček pořídí nebo ho darují.

Dárkové balíčky "Každá žena je Bohyně"

4) Jak si vybrat pravou náušničku pro Vás Dejte na lásku na první pohled :-) Náušnice jsme pojmenovali podle toho, co podporuje či jakou nese náladu. Můžete se také řidič barvičkama, které s Vámi rezonují.

Komponenty balíčku "Každá žena je Bohyně"

Vybírat můžete zde.
132 zobrazení